Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для акцентуючого освітлення |
| Форма лампочки | MR16 |
Лампа галогенна з відбивачем 220v 50w DELUX MR16 зел.
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


