Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лисма |
| Мощность | 1000 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Да |
| Срок службы ламп | 1350 час |
| Тип лампы | Инфракрасная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E40 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 162 мм |
| Длина | 300 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 13500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для освещения высоких рабочих помещений |
| Рабочее положение | Вертикальное или горизонтальное |
| Страна производитель | СССР |
Лампа розжарювання дзеркальна ЗШ 220-1000 Е40
призначена для освітлення приміщень з високими прольотами, підсвічування вітрин і реклами, а також використовується під час фото- і кінозйомок, володіє широким розподілом світлового потоку, що визначається формою колби та дзеркальним покриттям на внутрішній поверхні, Завдяки цьому лампа ефективно спрямовує світло, мінімізуючи втрати і забезпечуючи рівномірне освітлення.Информация для заказа
- Цена: 210 ₴


