
Лампа люмінесцентна ЛД 80 G13d
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04901
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 80 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1514.2 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору (Ra) | >80 |
| Енергоефективність (лм/Вт) | 65 |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску ЛД 80 G13d
Лампа люмінесцентна ЛД 80 Довжина = 1500мм — це люмінесцентна лампа денного світла потужністю 80Вт, що випускалася Полтавським заводом газорозрядних ламп (ПЗГРЛ). Вона відноситься до стандартних трубчастих ламп типу ЛД (денне світло) і використовувалася в промисловому та побутовому освітленні.
Особливості лампи ЛД 80: люмінесцентна лампа в колбі Т12 з покращеними фотометричними характеристиками для освітлення високих приміщень.
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

