| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лисма |
| Мощность | 30 Вт |
| Напряжение | 0 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 5000 час |
| Тип цоколя | Штырь |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип лампы | Ультрафиолетовая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 27.5 мм |
| Длина | 909 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для компенсации недостатка естественной солнечной облученности |
| Страна производитель | СССР |
| Тип облучателя | Открытого типа |
| Цоколь | G13d |
Лампа люмінесцентна ерітемна ЛЭ-30 G13d - це розрядна люмінесцентна лампа низького тиску, яка забезпечує відповідно до медичних норм генерацію ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм. Лампи використовуються з профілактичною метою для стимулювання вироблення організмом необхідного вітаміну D, в разі недостатнього природного сонячного опромінення при роботі в закритих приміщеннях, в умовах карантину, забороні виходу з будинку, або іншої надзвичайної ситуації.
Ерітемна лампа являє собою трубку з увіолевого скла, яке добре пропускає ультрафіолетове випромінювання. Внутрішня поверхня трубки покрита шаром спеціального светосоставу - люмінофором, що перетворює ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм на ультрафіолетове випромінювання в діапазоні довжин хвиль 280-380 нм (довгохвильове випромінювання УФ-A і середньохвильове випромінювання УФ-B), яке здатне викликати тимчасове почервоніння (ерітему) шкіри людини, що переходить потім в загар. Максимум випромінювання лампи лежить в області 310 - 320 нм.
У медицині ерітемні лампи застосовують для лікування псоріазу окремих ділянок шкіри та вітиліго.
Ерітемні лампи також застосовуються для ультрафіолетового опромінення тварин і птахів на підприємствах сільськогосподарського призначення з метою зменшення ультрафіолетового голодування.
Увага! При роботі з ерітемною лампою, що знаходиться в полі зору, захистіть очі окулярами з простим склом й майте на увазі, що опромінення ерітемною лампою може викликати хворобливий опік шкіри обличчя та рук.
- Цена: 150 ₴


