Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 28 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2550 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G5d |
Лампи люмінесцентні ртутні низького тиску T5 FH 28w/830 OSRAM G5
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


