Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 1514.2 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Основні | |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 80 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень |
| Виробник | НИИИС Саранск |
| Країна виробник | СРСР |
| Цоколь | G13d |
Лампа люмінесцентна ртутна ЛБ 80-1 G13d
лампа з рівномірним яскравим світлом робить лампу зручною для освітлення цехів, складів, ангарів і гаражів, підходить для вітрин і загальних торговельних площ, у старих світильниках з T12-цоколем (G13) застосовуються для загального робочого освітлення, у вуличних світильниках для освітлення територій, L=1514.2mm.Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


