| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 14 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для декоративної підсвітки |
| Цоколь | G5d |
Лампа люмінесцентна Master TL5 HE 14w/830 PHILIPS G5d
MASTER TL5: стильні та найдешевшими в експлуатації лампи MASTER TL5 компанії Philips мають діаметр усього 16 мм замість звичайних 26 мм, характерних для традиційних ламп T8. Менший діаметр забезпечує чудові характеристики лампи з погляду контрольованого розподілу променя і кількості люменів на Ватів енергії — Lm/W=86. Крім того, такі лампи дають змогу використовувати плоскіші, більш стильні світильники та електроустановки меншого розміру. Помимо цього, лампи MASTER TL5 споживають на 28% менше енергії , порівнюючи з лампами T8, і працюють виключно з електронними ПРА. Це означає брак мерехтіння, триваліший термін експлуатації лампи, можливість використання вимикачів, що регулюють яскравість освітлення, і істотне скорочення випадків передчасної відмови. Лампи MASTER TL5 14w/830 також є екологічно орієнтованими. Енергоощадні лампи MASTER TL5 також містять найменшу кількість ртуті, порівнюючи з аналогічними лампами. Завдяки компактному дизайну лампи для її виготовлення потрібно менше скла та металу, а для паковання — менше картону. Крім того, ці лампи повністю переробляються для повторного використання.
Застосування:
Скрізь, де потрібно високоякісне і енергоощадження освітлення: • Офіси • Магазини • Школи • Громадські місця • Промислові приміщення
Код для замовлення EOC: 8711500639387
- Ціна: 210 ₴


