Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 280 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G5d |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску TL 6w/33 PHILIPS G5d
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


