вверхвниз

Лампа залізнична світлофорна ЖС 12-15+15 P42d
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04208
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 34 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Основні | |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 130 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для залізничного транспорту |
| Виробник | Завод БЭЛЗ |
| Тип цоколя | Байонет |
| Цоколь | P42d/11 |
Лампа розжарювання залізнична світлофорна ЖС 12-15+15 P42d
застосовується для сигналізації в світлофорах залізничного транспорту (модифікація з латунним цоколем - виробництво Білорусі або зі сталевим цоколем - виробництво CHINA).Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


