Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 38 мм |
| Длина | 1213 мм |
| Основные | |
| Мощность | 80 Вт |
| Напряжение | 0 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 6000 час |
| Страна производитель | Украина |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампы | Ультрафиолетовая |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для полиграфии |
| Производитель | Завод ПЗГРЛ |
| Форма лампочки | T12 |
| Цвет свечения | Ультрафиолет |
Лампа люмінесцентна ультрафіолетова ЛУФ 80 G13d
Лампа ЛУФ 80 - це ультрафіолетова люмінесцентна трубчаста лампа спеціального призначення в колбі Т12 довжиною 1200мм.
Застосування:
- У медицині для лікування вітіліго, псоріазу та інших шкірних захворювань (інкубатори для фототерапії новонароджених, кріостати).
- У різних опромінювачах, що використовують фотохімічну та біологічну дію УФ-випромінювання в діапазоні 300-420 нм.
- У поліграфічній техніці та для світлозатвердіння УФ-клею для склеювання скла та скляних виробів.
Ультрафіолетова лампа ЛУФ-80.
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴


