
Лампа газоразрядная металогалогенная MSR 400 HR PHILIPS GZZ9.5
3 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 02289
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Максимальная цветовая температура | 6000 К |
| Мощность | 400 Вт |
| Напряжение | 0 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 750 час |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Тип лампы | Газоразрядная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | GZZ9.5 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 23 мм |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 32000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение освещения | Для шоу |
Лампа Philips MSR 400 HR GZZ9.5
металогалогенна лампа з можливістю гарячого перезапуску, яка використовується в сценічному та студійному освітленні, лампа забезпечує стабільний світловий потік і високу яскравість, що робить її ідеальною для професійного освітлення.Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴

