Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна колірна температура | 3600 К |
| Потужність | 40 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 9000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Цоколь | 2G13d |
Лампа люмінесцентна ртутна U-подібна T12 L 40w/25U OSRAM G13
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



