Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Максимальна колірна температура | 3500 К |
| Потужність | 30 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 5000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 909 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Країна виробник | СРСР |
| Цоколь | G13d |
Лампи люмінесцентні ртутні низького тиску ЛБ-30 G13d
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


