Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General Electric |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 13000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип лампи | Ртутна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G13d |
Лампи люмінесцентні ртутні низького тиску T8 F36w/33 GENERAL ELECTRIC G13
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


