Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pila |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна колірна температура | 3200 К |
| Потужність | 20 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 604 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G13d |
Лампи люмінесцентні ртутні низького тиску LF 20w/33 PILA G13
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴


