Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна колірна температура | 5300 К |
| Потужність | 36 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для друкарень |
Лампа люмінесцентна Philips Master TL-D 90 Graphica 36W/950 T8 G13
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


