Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 451.6 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Основні | |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 15 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | НИИИС Саранск |
| Країна виробник | СРСР |
| Цоколь | G13d |
Лампи люмінесцентна ртутна низького тиску ЛДЦ 15 G13d
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


