Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Максимальна колірна температура | 3450 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип лампи | Ртутна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для різного призначення |
| Країна виробник | СРСР |
| Цоколь | G5d |
Лампи люмінесцентні ртутні низького тиску ЛБ-6 G5d
лампи типу ЛБ застосовуються при освітленні приміщень, не пов'язаних з кольоровим розрізненням.Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴


