
Лампа розжарювання оптична ОП 6-0,25 B9s спец
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05814
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Струм споживання | 250 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 6 В |
| Максимальна робоча напруга | 6 В |
| Напруга | 6 В |
| Термін служби ламп | 600 годин |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | B9s/14 |
| Виробник | Завод МЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для оптичних приладів |
| Форма лампочки | Мініатюрна |
Лампа розжарювання оптична ОП 6-0,25 B9s у спеціальному захищеному виготовленні
Лампи ОП 6В 0.25А призначені для використання в різних оптичних пристроях і приладах.
Варіант виготовлення з захищеною колбою втопленим у корпус цоколя.
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

