
Лампа розжарювання оптична ОП 4-4-2В 1Ф-С11-1
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05811
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма лампочки | Кулька |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 4 В |
| Термін служби ламп | 100 годин |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 50 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Байонет |
| Цоколь | 1Ф-С11 |
| Виробник | Завод МЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для оптичних приладів |
Лампа розжарювання оптична ОП 4-4-2В 1Ф-С11-1
призначена для використання в різних оптичних пристроях та приладах.Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

