Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Термін служби ламп | 900 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 170000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
Лампа дугова йодидна ДРИ 2000-1М E40
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


