вверхвниз

Лампа дугова кульова ДРШ 250-3 SFA9-2/контакт
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03983
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 500 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 12500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Спец/під гвинт |
| Цоколь | SFa9-2 |
| Виробник | Завод СЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для оптичних приладів |
| Форма лампочки | Кульова кварцова колба |
| Робоче положення | Вертикальне ± 10° |
Лампа дугова кульова ДРШ 250-3 SFA9-2/контакт
Дугова лампа надвисокого тиску ДРШ 250-3 застосовується в якості потужного джерела випромінювання у видимій і ультрафіолетовій частинах спектра. Використовується в лабораторному устаткуванні (люмінесцентний мікроскоп МЛ-2), оптичних установках і приладах, для отримання вузького пучка світла великої інтенсивності.
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


