Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Максимальна колірна температура | 3500 К |
| Потужність | 30 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
| Країна виробник | СРСР |
| Цоколь | 2G13d |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску ЛБУ-30 2G13d RAZNO
Експортний варіант ламп, виготовлений на заводі "ЛИСМА". Люмінесцентна U-подібна лампа ЛБУ-30 призначалася для загального освітлення закритих приміщень, наприклад, станцій метрополітенів, а також за рахунок своєї малої довжини використовувалися в різних декоративних, медичних світильниках і для підсвічування акваріумів.Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


