
Лампа розжарювання копальнева Р 3.75-1.0+0.5 B15d
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06309
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Потужність | 3.75 Вт |
| Напруга | 3.75 В |
| Термін служби ламп | 220 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 48 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Байонет |
| Цоколь | B15d/18 |
| Виробник | Завод ТЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для шахт і рудників |
Лампа розжарювання копальнева Р 3.75-1.0+0.5 B15d
застосовуються для індивідуального освітлення в головних, копальневих і сигнальних акумуляторних світильниках, для обгороджування і для рухомого складу в шахтах і копальнях і розраховані на низьку напругу.Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

