
Лампа дугова ДРЛ 125 (8) Е27
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03929
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 125 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
Лампа дугова високого тиску ДРЛ 125 (8) Е27
Дугові дугові лампи широко використовуються для освітлення вулиць, відкритих просторів або виробничих приміщень. Лампи типу ДРЛ 125 характеризуються високим світловим потоком, тривалим терміном служби і можуть застосовуватися за відсутності підвищених вимог до кольору - індекс кольору Ra не менше 35.Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

