Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 4000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 50000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
Лампа дугова іодидна дзеркальна ДРИЗ 700 E40
лампи призначені для загального освітлення відкритих просторів, виробничих приміщень і є лампами-світильниками, поєднують у собі високу світлову видатність і гарні колірні якості.Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


