вверхвниз

Лампа різного призначення РН 110-8 Е14
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06457
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 8 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 110 В |
| Максимальна робоча напруга | 110 В |
| Напруга | 110 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Термін служби ламп | 220 годин |
| Колірна температура | 2700К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 52 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Завод ТЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для різного призначення |
Лампа РН 110-8 Е14 різного призначення
використовується в сигнальних і світлових приладах електричних мереж постійного і змінного струму частоти 50 Гц, де потрібні підвищені вимоги до перепадів температур, ударно- вібростійкості, різко скорочується світловий потік і тривалість горіння відповідно при зниженні або підвищенні напруги.Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


