Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 750 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3950 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | СПЕЦ |
| Виробник | Завод МЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для кінопроекційної апаратури |
Лампа дугова кварцова ДРК 120 спец
Лампа призначена для експлуатації в проєкційних приладах і для лабораторних робіт, застосовується в медтехніці різного призначення, у люмінесцентних мікроскопах, приладах для вимірювання спектрів відбиття, опромінювачі хроматографічному УФС-365, люмінесцентних освітлювачах ОИ-18А. Лампа експлуатується в мережі змінного струму частотою 50 Гц, напругою 220 В, послідовно зі спеціальним баластним опором.Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴


