Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 15 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 13000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для різного призначення |
| Цоколь | G13d |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску TL-D 15w/54-765 PHILIPS G13
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


