Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 58 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 18000 годин |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип лампи | Ртутна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1514.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G13d |
Люмінесцентна лампа OSRAM L 58w/765 T8 G8
ртутна лампа низького тиску, застосовується для загального освітлення громадських та адміністративних будівель, промислових приміщень, особливо актуальна у світильниках типу "Армстронг" або стельових підвісних системах, добре передає кольори товарів при холодному освітленні.Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


