Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1750 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 546 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G5d |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
Лампа ртутна люмінесцентна T5 FQ 24w/830 OSRAM G5d
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴


