
Лампа для детекторів валют ультрафіолетова T5 8w/08 BLB VITO G5d
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11537
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VITO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 7000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 288 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір колби лампочки | Чорний |
| Колір світіння | Ультрафіолет |
| Цоколь | G5d |
| Застосування освітлення | Для детекторів валют |
Лампа люмінесцентна ультрафіолетова T5 8w BLB VITO G5d для детекторів валют
Ультрафіолетові лампи VITO 8W BLB G5 набули поширення у сфері цінних паперів для перевірки автентичності купюр і документів.
Лампи BLB - це ідеальне рішення для швидкого виявлення матеріалів, що відображають ультрафіолет. Ці лампи застосовуються для тестування, перевірки та аналізу в різних промислових галузях, наприклад, у кримінології, філателії та медицині. Крім того, лампи застосовується для створення спецефектів в індустрії розваг, наприклад, у нічних клубах та театрах.
- Спеціальні ефекти
- Для виявлення фальшивок (банкноти, марки, документи)
- Для виявлення тріщин та витоків
- Вплив на люмінесцентні фарби у темряві
- Для прояву флуоресцентних зображень на текстилі
- Геологічна екпертиза каменів та скель
- Спеціальне скло пропускає тільки ультрафіолетове випромінювання і практично повністю блокує видиме світло.
- Форма, габарити та електричні характеристики ультрафіолетової BLB лампи Т5 G5 аналогічні характеристикам звичайної люмінесцентної лампи Т5 G5.
ВАЖЛИВО: чорна ультрафіолетова лампа призначена лише для спеціалізованого використання, не придатна для використання в освітлювальних приладах загального призначення.
Щільність опромінення на відстані 1 метр, мкВт/см2 – більше 10.
Лампи з чорним склом Blacklight Blue F8 T5 BLB VITO G5d
- Ціна: 125 ₴




