Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 22 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G10q |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
| Діаметр | 29 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
| Форма лампочки | T9 |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску кільцева FC 22w/865 SYLVANIA G10q
Кільцева люмінесцентна лампа T9 CIRCLINE PLUS FC 22W/865 призначена для освітлення внутрішніх просторів побутових та комерційних приміщень, а також може застосовуватися для освітлення робочих зон у косметології та медицині.- Індекс кольору >Ra80.
- Якісний світловий потік, що забезпечує рівномірний всеспрямований розподіл світла.
- Тривалий термін служби.
- Рівномірне освітлення без тіней.
Увага! Розміри: діаметр колби D - 29мм, діаметр кола лампи A - 216мм.
Штрих-код EAN 5410288019628.
T9 SYLVANIA CIRCLINE PLUS FC 22W/865 G10q
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴



