Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEP |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 18000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 58000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 411 мм |
| Діаметр | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
Лампа дугова високого тиску ДРЛ 1000 (10) Е40
Дугові лампи широко використовуються для освітлення вулиць, відкритих просторів або виробничих приміщень. Лампи типу ДРЛ 1000 характеризуються високим світловим потоком, тривалим терміном експлуатації та можуть застосовуватися, якщо немає підвищених вимог до передавання кольору — індекс Ra не менш ніж 35.Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


