
Лампа розжарювання мініатюрна МН 2,5-0,4 Е10
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05433
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 2.5 В |
| Термін служби ламп | 18 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 9 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | E10/13 |
| Виробник | Завод БЭЛЗ |
| Застосування освітлення | Для електротехнічних та радіотехнічних пристроїв |
Лампа розжарювання мініатюрна МН 2,5-0,4 Е10
мініатюрна лампа застосовуються в індикаторних, сигнальних та освітлювальних елементах радіо- та електронної апаратури, медичної техніки, авіації та інших промислових сферах, відрізняються компактними розмірами, високою механічною міцністю іУВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ 25 штук.
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

