Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лисма |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 40600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 357 мм |
| Діаметр | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | СРСР |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
Лампа дугова високого тиску ДРЛ 700 (6) Е40
Дугові ртутні лампи широко використовуються для освітлення вулиць, відкритих просторів або виробничих приміщень. Лампи типу ДРЛ 700 характеризуються високим світловим потоком, тривалим терміном експлуатації та можуть застосовуватися, якщо немає підвищених вимог до передавання кольору — індекс кольоропередавання Ra не менш ніж 35.Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


