Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип лампи | Ртутна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для різного призначення |
| Цоколь | G13d |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску TL-D 18w/840 PHILIPS G13
Philips Master Super 80
Order code: 631718
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


