Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 24 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
| Цоколь | G5d |
Лампа люмінесцентна TL5 HO 24w/830 PHILIPS G5
Philips Master TL5 HO — це люмінесцентні лампи діаметром 16 мм, довжиною 550 мм, які поєднують у собі високу світловіддачу 1700 люменів та низьке енергоспоживання. Колірна температура 3000К.Philips MASTER TL5 HO 24W - 830 Warm White | 55cm

Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



