Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General Electric |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Ртутна |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 22500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 292 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для індустріального освітлення |
| Індекс передавання кольору (Ra) | <80 |
Лампа дугова високого тиску KOLORLUX H400/40 GENERAL ELECTRIC 92621 Е40
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


