Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General Electric |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 227 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для індустріального освітлення |
Лампа дугова високого тиску KOLORLUX H250/40 GENERAL ELECTRIC Е40
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


