Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 21 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Тип лампи | Ртутна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 863 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
Лампа люмінесцентна ртутна низького тиску T5 21w/6500 LEMANSO G5
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴


