
Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-720 MR16 7W 4100K 220V GU10
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10815
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Цоколь | GU10 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 65 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 253 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 806 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Контакт |
| Застосування освітлення | Для загального освітлення |
| Форма лампочки | MR16 |
| Колір колби лампочки | Білий |
| Димована | Ні |
| Індекс передавання кольору (Ra) | >80 |
| Енергоефективність (лм/Вт) | 114 |
Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-720 MR16 7W 4100K 220V GU10
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴

