
Лампа кварцова галогенна 230v 750w OSRAM 93729 X LL HPL G9.5 300
1 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012401
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9.5 |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 3050 К |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 15600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 мм |
| Діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | 2P |
| Застосування освітлення | Для концертних залів |
Лампа кварцова галогенна малогабаритна 230v/X 750w OSRAM 93729 LL HPL 2Pin
Halogen Photo Optic Lamp — оптимальне використання світла, що генерується в точкових захищених світильниках з регулюванням яскравості.
NAED 54603.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴

