вверхвниз

Лампа люмінесцентна для підвищення ділової активності TL-D 36w/880 PHILIPS Master ActiViva Natural G13
240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 02785
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Максимальна колірна температура | 8000 К |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 17000 годин |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Трубка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1214 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3150 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для підвищення ділової активності |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Цоколь | G13d |
Люмінесцентна лампа PHILIPS Master TL-D ActiViva Natural 36W G13
Бадьорящее світло для ділової активності та концентрації уваги
Інноваційна люмінесцентна лампа PHILIPS Master TL-D ActiViva Natural 36W з цоколем G13 генерує біле світло з додаванням насичено-блакитного кольору. Науково доведено, що технологія ActiViva Natural бадьорить людей і позитивно впливає на життєвий тонус, збільшуючи продуктивність праці.
Ключові переваги:
- Потужність 36 Вт, стандартний цоколь G13
- Випромінює на 25% більше синього світла порівняно з денним освітленням
- Науково доведений позитивний вплив на самопочуття та уважність
- Підтримує оптимальний баланс між видимим світлом і добрим самопочуттям
- Діаметр трубки 26 мм (TL8)
- Використовується в програмі Philips SchoolVision для покращення показників учнів
- Ідеальна для місць з обмеженим доступом до денного світла
- Можна комбінувати з існуючими світловими установками
Сфери застосування: офіси, школи, call-центри, лікарні, промислові об'єкти, будинки престарілих, нічні зміни.
Купуйте лампу PHILIPS ActiViva Natural 36W і створюйте активну робочу атмосферу з науково обґрунтованим позитивним впливом на здоров'я!
MASTER TL-D ActiViva Natural 36W/880 8711500951854
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


