Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NB |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для акцентуючого освітлення |
| Форма лампочки | MR16 |
| Колір колби лампочки | Чорний |
Лампа галогенна з відбивачем 12v 50w KANLUX 40° /D блак.
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,45 ₴


