
Лампа дугова ртутна кульова HBO 103/2 OSRAM SFa9-2
12 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 02028
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Термін служби ламп | 300 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | SFa9-2 |
| Застосування освітлення | Для медицини |
| Форма лампочки | Трубчаста кварцова колба |
| Робоче положення | s90 |
Лампа ртутна короткодугова HBO 103/2 OSRAM SFA9-2
ртутна лампа для ендоскопів без рефлектора, у якій світлова дуга горить у насиченому парі ртуті й інертного газу під високим тиском — у холодній лампі високий тиск немає.Лампи HBO
застосовуються в флуоресцентній мікроскопії, для ультрафіолетового затвердіння матеріалів, у світловодах різного застосування.
Product Code 4050300382128.
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴

