Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 480 годин |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Діаметр | 27 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 28500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для концертних залів |
| Робоче положення | s90 |
| Цоколь | GX9.5 |
Лампа кварцова галогенна малогабаритна 220v 1200w PHILIPS 6897P FWS GX9.5
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


