Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Ртутна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | G13d |
Лампа люмінесцентна TL-D 36w/33 PHILIPS G13
Довжина: 1200 мм (120 см)
Колірна температура: 4000К (нейтральне біле світло)
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


