вверхвниз

Лампа галогенна з інтерференційним відбивачем 120v 300w PHILIPS 13096 ELH MR16 GY5.
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00567
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Максимальна колірна температура | 3350 К |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 120 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 35 годин |
| Країна виробник | Японія |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для медицини |
| Робоче положення | s90 |
| Форма лампочки | MR16 |
Лампа галогенна з інтерференційним (дихроїчним) фацетним відбивачем 120v 300w PHILIPS 13096 ELH MR16 GY5. Focusline із вертикальною спіраллю для професійного використання.
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


