
Лампа накаливания специальная РН 110-8 B15d
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06452
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | B15d |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 8 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 110 В |
| Максимальна робоча напруга | 110 В |
| Напруга | 110 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Термін служби ламп | 400 годин |
| Колірна температура | 2700К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 52 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для різного призначення |
| Виробник | Завод ТЭЛЗ |
| Країна виробник | СРСР |
Лампа розжарювання спеціальна РН 110-8 B15d
Лампи РH 110В 8Вт — спеціальні лампи різного призначення використовуються в сигнальних і освітлювальних приладах електричних мереж постійного та змінного струму частоти 50 Гц із напругою 110 В, де потрібні підвищені вимоги до перепадів температур, ударо- та вібростійкості, світловий потік і тривалість горіння змінюються відповідно у разі зменшення або збільшення напруги.Завод ТЭЛЗ.
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

